2022

OSTRAVA - Gurbovič a Piskořová Mistry ČR !!!

V sobotu  02.04.2022 jsme v parádním zázemí městské sportovní haly na ul. Krmelínské v Ostravě - Nové Bělé uspořádali MČR v zápase ve volném stylu  žáků/žákyň a juniorů/juniorek. Mistrovství se zúčastnilo 147 zápasníků z 22 oddílů ČR. Z pořádajícího oddílu TJ Sokol Vítkovice zápasilo na mistrovství 13 volnostylařů. Nicméně jsme výsledkově nenavázali na předešlé roky, kdy jsme na žíněnkách "dominovali" a titul Mistra ČR jsme mívali minimálně ve čtyřech případech.
 
V Ostravě vybojovali první místa v žácích ve váze do 57 kg Daniel Gurbovič a mezi juniorkami ve váze do 76 kg Vendula Piskořová. Daniel Gurbovič po třech vítězstvích ve skupině porazil v krásném finalovém utkaní na body Kubalu z Moravské Ostravy II.
 
Druhá místa přidali v žácích ve váze do 44 kg Robin Říha a ve váze do 62 kg Julie Kovářová, mezi juniory ve váze do 61 kg Ondřej Kudla a ve váze do 74 kg Petr Grygerek.
 
Na třetích místech se umístili v juniorech ve váze do 57 kg Jan Kordek, ve váze do 61 kg Karel Dorňák a ve váze do 86 kg Matěj Mlčoch.
 
Na čvrtém místě se umístil ve váze do 86 kg Daniel Drnovský. Na pátých  místech skončili ve váze do 48 kg Jakub Morong a ve váze do 75 kg Rosťa Habr. 11. místo obsadil ve váze do 52 kg Filip Kupka.
V soutěži družstev juniorů jsme obsadili třetí místo a mezi žáky až sedmé místo. Nicméně děti docházejí na tréninky pravidelně, tak snad v budoucnu naváží na vynikajicí výsledky našich předešlých výborných generací (Chotaš, Zezulák, Barva, Dohnalová, Vondál, Piskoř a Kopřiva).
 
 
Mistři - Vendy Piskořová a Danek Gurbovič.
 
 
Horní řada zleva: Ondra Kudla, Robin Říha, Karel Dorňák, Honza Kordek.
Dolní řada zleva: Matěj Mlčoch, Vendy Piskořová, Petr Grygerek, Julie Kovářová, Danek Gurbovič.

Nela Malinová opět vítězně !!!

V sobotu 19.03.2022 se v Jablunkově uskutečnil mezinárodní turnaj (</span></div></div></div>
	
		    </div>
</div>
        </article>
        <div class=

Bielawa, Polsko - Malinová na prvním místě !!!

V sobotu 19.02.2022 se v Polsku ve městě Bielawa konal 8. ročník mezinárodního turnaje “O Puchar Burmistrza Miasta Bielawa” v zápase ve volném stylu kadetů, kadetek, žáků a žákyň. Turnaje se zúčastnilo 251 zápasníků z Polska, Maďarska, Česka a Slovenska. Na tento turnaj odcestovala i skupinka sedmi vítkovických volnostylařů.
 
Nejvíce se dařilo Nele Malinové, která mezi žákyněmi po třech výhrách obsadila 1. místo ve váze do 39 kg.
 
Třetí místa přidali žák Jakub Morong ve váze do 44 kg a kadet Lukáš Brandl ve váze do 60 kg. Oba dva naši zápasníci vyhráli ve třech utkáních a jednou byli poraženi.
 
Dvě vítězství vybojovali také ve váze do 55 kg Jan Kordek mezi kadety a ve váze do 68 kg Rostislav Habr, ale protože byli i ve dvou utkáních poraženi, obsadili tak pátá místa.
 
Jedno vítězství a dvě prohry posunulo na sedmé místo ve váze do 44 kg žáka Robina Říhu. Ve váze do 52 kg nezaznamenal mezi žáky ani jednu výhru Filip Kupka a po dvou prohrách tak turnaj pro něj skončil.
 
1. místo - Nela Malinová
 
 
                                     3. místo - Kuba Morong                                                                      3. místo Lukáš Brandl

Jak se k nám dostat

Kde trénujeme

Tréninky probíhají v tělocvičně na ul. Břustková v objektu bývalé školky a to každý den v odpoledních hodinách dle rozpisu.


Právě probíhá nový nábor členů pro rok 2021.Přidejte se k nám!!!

Kontakty na trenéry

+420 724 235 500  Milan Slončík (předseda oddílu)

+420 720 735 152  Martin Gurbovič (trenér, nábor) 
+420 777 073 890  Milan Hemza (trenér)
+420 602 785 796  Roman Piskoř (trenér)


Břustkova  20
700 30  Ostrava - Výškovice