Oddílové události

Olympijský park

Ve dnech 05.08.2016 - 21.08.2016 se v Ostravě konal Olympijský park. A to během konání Olympijských her v Riu de Janeiro. Na Černé louce jsme měli příležitost prezentovat náš sport také my. Sportovní program byl zpestřen dalšími sportovními exhibicemi - např. v boxu nebo exhibičními zápasy ligových florbalistů proti hokejistům, volejbalistů a volejbalistek, házenkářek nebo také exhibicí ve stolním tenise. Divákům se naše vystoupení líbilo a i naši zápasníci si všechna tři odpoledne také užili.

Více fotografií zde.

 

Letní soustředění v Chorvatsku

Letní soustředění oddílu zápasu, 19.06. - 26.06.2016, Pula - Chorvatsko.

    

Více fotografií zde.

Letní soustředění v Itálii

Od soboty 20. června 2015 do neděle 28. června 2015 se v Itálii konalo letní soustředění našeho oddílu. Byli jsme ubytovaní v mobilních domcích v kempu Classe v městečku Lido di Dante, asi 10 km od města Ravenna.

   

Počasí bylo přívětivé, sluníčko svítilo každý den, moře bylo teplé a my jsme si pobyt užili jak se na zápasníky sluší a patří. Denně jsme se koupali v moři, ale také v bazénu, který byl součástí kempu. Stejně jako hřiště na plážový volejbal či fotbal. Všechna tato sportoviště jsme využili k trávení volného času. Na pláži jsme si také zatrénovali, stavěli hrady z písku, zahrabali jsme se. Kamenitý vál - výstup do moře lákal k lovu všeho živého zvířectva, které se pohybovalo v dosahu.

   

V pondělí, ve středu a v pátek jsme se zúčastnili tréninků zápasnického oddílu C.S.R.C. Portuali Ravenna. Děti si vyzkoušely nové tréninkové metody, poznaly nové kamarády, zahrály si hry, získaly zkušenosti a taky prověřily své znalosti z angličtiny.

     

Dva dny celého pobytu jsme strávili v zábavním parku Mirabilandia, plném kolotočů a zábavy. Počasí bylo nádherné - vodní atrakce jsme všichni s radostí uvítali. Kdyby to bylo jen trochu možné, zůstaly by děti v Mirabilandii snad celý týden. Opravdu si atrakce užily.

     

Tímto pobytem jsme ukončili zápasnický školní rok 2014/2015. O prázdninách jsme tréninky neměli, o to více jsme se na sebe těšili na další soustředění, které se konalo již 9. rokem na Ostravici v horském hotelu Liptov.

Více fotografií zde a taky tady.

 

Soustředění na Ukrajině

Ve dnech 16.05. - 20.05.2016 jsme byli nasát atmosféru tréninků ukrajinských zápasníků ze Lvova. Trénovali jsme 2x denně. Lvovský trenér Volodja se nám ve středu věnoval a ukázal nám historické centrum a zajímavosti města Lvova. Fotografie zde.