2017

Krnov - Bystroň Samuel Mistr ČR !!!

V sobotu 11. listopadu 2017 se v Krnově konalo Mistrovství České republiky v zápase řecko-římském pro rok 2017 ve věkové kategorii ml. žáků, roč. nar. 2004 - 2005. I když se v oddíle věnujeme převážně volnému stylu, odcestovali jsme na toto mistrovství s šesticí našich zápasníků.

Nejvíce se z našich borců mezi 71 zápasníky dařilo ve váze do 63 kg Samovi Bystroňovi, který ve všech svých třech utkáních porazil své soupeře technickou převahou nebo na lopatky. Po titulu z volného stylu tak získal Samuel i titul Mistra v zápase řecko-římském.

Druhým medailistou byl ve váze do 57 kg Dominik Kaliský, který prohrál pouze v jednom utkání a skončil na 3. místě.

Dalším našim zápasníkům se již tak nedařilo. Na 4. místě skončil ve váze do 90 kg Daniel Drnovský. Ve váze do 52 kg skončil na děleném 5. - 6. místě René Petura. Na 8.místě se ve váze do 43 kg umístil Ondřej Kudla a na 9. místě ve váze do 39 kg Jakub Adamíček. Škoda, že kvůli nemoci se nemohl mistrovství zúčastnit Mistr ČR ve volném stylu Petr Grygerek, který by v Krnově určitě útočil na medailové pozice. V soutěži družstev jsme obsadili solidní 4. místo (z 20 družstev).

Zleva: Dominik Kaliský, Sam Bystroň.