2012

Zabíjačka 2012


Na začátku roku již tradičně oddíl uspořádal domácí zabíjačku. Scházíme se zde se svými rodinnými příslušníky, našimi sponzory a lidmi, se kterými náš oddíl spolupracuje. Letošní zabíjačka se vyvedla, výrobky byly chutné, zábava byla zpestřená již tradičním koupáním v řece Ostravici našim otužilcem Radimem Vokurkou. Letošní zabíjačky se zúčastnilo asi 70 lidí.
 

Poslední trénink v roce 2011


V pátek 30.12.2011 jsme se sešli v tělocvičně k poslednímu „tréninku“ v roce 2011. Probíhala zde volná zábava, hráli jsme různé hry, zápasili jsme, sledovali jsme filmy. Došlo i na tradiční ohňostroj na střeše tělocvičny, bouchli jsme šampaňské, připili si na sportovní úspěchy v roce 2012. V tělocvičně jsme přespali ve spacácích a v sobotu jsme se během dopoledne rozešli.

Turnaj v Krapkowicích, Polsko

Dne 10.12.2011 se náš oddíl zúčastnil posledního turnaje v roce 2011. V polském městě Krapkowice se konal turnaj dětí v zápase ve volném stylu o pohár starosty města Krapkowice. Byl  to malý regionální turnaj, kterého se zúčastnilo 5 oddílů z Polska a náš oddíl. Děti byly rozděleny do váhových kategorií po čtyřech zápasnících. Pouze ve váze do 24 kg zápasili jen tři zápasníci a ve váze do 38 kg zápasilo 7 zápasníků. Z našich deseti zápasníků vyhráli své hmotnostní kategorie Vojta Piskoř, Šimon Kopřiva a Standa Hanák. Na druhých místech se umístili Omar Rakhmet, Tomáš Oborný, Tomáš Foldyna, Dominik Kaliský. Na třetích místech se umístili Matěj Mlčoch, Dalibor Šebesta a na čtvrtém místě skončil Honza Mužný. V celkovém hodnocení oddílu jsme obsadili druhé místo.
 
 
    
Na 1. fotogragii vítkovická výprava.
Na 2. fotografii vítkovická výprava spolu s polskými zápasníky.